AKCE

Srdečně Vás zveme na Vánoční koncert skupiny Gemma, který se uskuteční 9.1.2022 od 17:00 v kostele sv. Prokopa ve Vamberku.

První sobotu v září se konala již pátá pěší pouť z Vamberka na Homol k Panně Marii Bolestné. Od kostela sv. Prokopa vyšla desítka nejodvážnějších poutníků, ke kterým se v průběhu cesty přidávali další. Na mši svatou, kterou sloužil o. Pawel, přijeli auty i další farníci. Společně jsme tak mohli slavit liturgii a prostřednictvím Panny Marie Bolestné...

V poslední prázdninový den si skupina dobrovolníků udělala čas a přišla přidat ruku k dílu při úklidu kůlny na faře ve Vamberku. V kůlně se nacházela velká hromada dříví, pod kterou byla mimochodem objevena celá skříň. Práce probíhala celý den a to i díky skvělému pohoštění, které připravil o. Pawel. Srdečné díky všem, kteří si udělali čas a...

Ve středu 22.9.2021 od 19:00 proběhne v kostele sv. Prokopa ve Vamberku jubilejní 25. varhanní koncert v rámci Orlicko-kladského varhanního festivalu. Vystoupí Michal Novenko, umělecký ředitel festivalu. Vstupné dobrovolné.

Zveme Vás na varhanní koncert 14.8.2021 od 17:00 do kostela sv. Vavřince v Potštejně v rámci oslav 200. výročí vysvěcení tamního kostela. Vystoupí Václav Uhlíř - varhany a Hana Medková - soprán. Vstupné je dobrovolné.

Římskokatolická farnost Vamberk, Husovo náměstí 85, 517 54 Vamberk
Všechna práva vyhrazena 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!