Zamyšlení nad nedělním čtením, evangeliem a kázáním

06.03.2022

Milí farníci,

pro letošní postní dobu jsme připravili aktivitu ve formě setkávání, mimo účasti na nedělní mši, ještě uprostřed týdne, ve středu. Vrátili bychom se v myšlenkách k 1. a 2. čtení, k evangeliu a ke kázání, které bylo na pořadu mše právě v tu uplynulou neděli. Setkání by probíhala pod názvem:

" Zamyšlení nad nedělním čtením, evangeliem a kázáním".

Tato zamyšlení nad nedělní liturgií slova by se tedy konala každou středu po mši svaté, a to NA FAŘE ve Vamberku (cca od 18:30).

Bude to příležitost pro uvědomění si, jaký přesah má biblický text i obsah kázání pro náš dnešní život.

Každý ze zúčastněných bude mít prostor k vyjádření, co mu přineslo toto nedělní boží slovo do života. Vzájemné sdílení bude obohacením pro všechny.

Součástí setkání budou i společné modlitby na daný úmysl, nyní určitě za mír na Ukrajině.

Všichni jste srdečně zváni

První setkání bude ve středu 9.3.2022