Mše svaté se až do odvolání ruší

12.03.2020

1. Od čtvrtka 12. března 2020 se až do odvolání ruší všechny (tedy nejen nedělní) bohoslužby.

2. Kněží budou sloužit Mše svaté soukromě, tedy bez účasti lidu a na úmysly, na které by byly slouženy veřejně.

3. Správci farností mohou vhodným způsobem zpřístupnit chrámy k individuální modlitbě či adoracím jednotlivých věřících, dbaje na to, aby se v nich najednou neshromažďovalo více než 10 osob.

+ Jan Vokál, biskup královéhradecký

Vážení farníci, prosím Vás, abyste v hodinu, podle rozpisu bohoslužeb, když já budu soukromě složit mši svatou na faře, i Vy doma se zapojili do společné modlitby. Náš diecézní biskup Jan Vokál vybízí, abychom se zapojili do společné modlitby svatého růžence křesťanů na celém světě ve 20:00 s pokornou prosbou za obrácení, za odpuštění hříchů, a za posilu nemocných a těch, kdo o ně pečují a ustání epidemie ve světě.

S pozdravem P.ThDr. Pawel Nowatkowski